Sektor SSC/BPO

Sales HR to agencja rekrutacyjna, która posiada doświadczenie pozwalające na sprawne przeprowadzenie procesów w tym wymagającym sektorze.

Specjalizujemy się w poszukiwaniu osób znających języki obce : angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, szwedzki, holenderski i inne, również poza europejskie.

Obsługujemy korporacje, które w swoich zasobach mają działy: Obsługi klienta, Finansów, Sprzedaży, Zakupów, HR, Zamówień czy Pomocy Technicznej.

Ssc1

Wiemy że szybkość to przewaga.

Rozumiemy przed jakimi wyzwaniami stoi cała branża. Konkurencyjność, brak odpowiednich kandydatów, rotacja. Dzięki naszemu nieszablonowemu podejściu i zrozumieniu potrzeb, jesteśmy w stanie szybko odpowiedzieć na Państwa wyzwania.

Lecz najpierw.. rozmawiamy o was. Z wami. Szukamy mocnych stron. Argumentów. Wszystkich „za”, by się wyróżnić wśród innych podczas rozmowy.

A potem działamy. Szybko i pewnie. Dla was.

Profesjonalne podejście w wyszukaniu specjalistów SSC/BPO

W Sales HR specjalizujemy się w wyszukiwaniu kandydatów na stanowiska w SSC/BPO. Dysponujemy bogatą siecią kontaktów, dzięki czemu przeprowadzamy rekrutacje na każdym poziomie doświadczenia zawodowego.

Znamy specyfikę pracy ale i też obawy kandydatów. Realizujemy nawet najbardziej skomplikowane rekrutacje, w tym te wymagające znajomości języków obcych.

Sprawdź nas w realnej rekrutacji i porównaj z innymi.

Ssc2

Jak możemy Ci pomóc ?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI