Usługi rekrutacyjne

Poszukujesz zdolnego managera sprzedaży, który podniesie wyniki finansowe Twojej firmy?
A może planujesz zwiększenie zatrudnienia w obszarze customer service, finansów, księgowości czy Helpdesk IT z językami obcymi?
W każdym z przypadków możesz liczyć na nasze usługi rekrutacyjne.

Pozyskamy dla Ciebie wykwalifikowanych i dopasowanych do organizacji pracowników, a Ty zaoszczędzisz czas i ograniczysz koszty związane z rekrutacją.

uslugi-rekrutacyjne-krakow-warszawa-saleshr

Usługi rekrutacyjne – jak wygląda współpraca z Sales HR?

W każde działanie angażujemy się na 100% – od pierwszej rozmowy po ewaluację projektu. Nasze usługi rekrutacyjne charakteryzują się dużym profesjonalizmem oraz szybkim i satysfakcjonującym efektem.

Współpraca zazwyczaj przebiega według tej ścieżki:

$

SPOTKANIE (bezpośrednie lub online). Aby zagwarantować najwyższą jakość usług rekrutacyjnych, potrzebujemy dobrze poznać specyfikę Twojego biznesu oraz oczekiwania względem współpracy. To także czas, aby wyczerpująco odpowiedzieć na Twoje pytania.

$

PLAN DZIAŁANIA I MAPPING RYNKU. Element niezbędny, aby efektywnie przeprowadzić cały proces rekrutacji.

$

REKRUTACJA. Pozyskujemy takich kandydatów, którzy najlepiej sprawdzą się w Twoim biznesie. Szukamy metodami bezpośrednimi w szesnastu różnych źródłach. To wyróżnia nas spośród innych agencji rekrutacyjnych. Wybrane osoby umawiamy na rozmowy kwalifikacyjne w Twojej firmie. Ostateczna decyzja o zatrudnieniu należy do Ciebie.

$

RAPORTOWANIE I EWALUACJA. Przekażemy Ci podsumowanie naszej pracy z oceną potencjału kolejnych naborów pracowników. Dzięki temu zyskujesz pełną wiedzę na temat naszych usług rekrutacyjnych oraz rekomendacje na przyszłość.

$

ZATRUDNIENIE. Cały proces uważamy za domknięty w momencie podpisania umowy z kandydatem. Jednak zawsze pozostajemy w kontakcie z Klientami. Po pewnym czasie wielu z nich ponownie decyduje się skorzystać z naszych usług rekrutacyjnych lub konsultingu HR.

agencja-headhunterska-uslugi-rekrutacyjne

Co zyskasz decydując się na usługi rekrutacyjne Sales HR?

Zawsze dbamy o komfort kandydata oraz dobry wizerunek pracodawcy. Dlatego wynik naszych działań oznacza pełną satysfakcję dla obu stron.

Z

OGRANICZENIE KOSZTÓW. W przeciwieństwie do rekrutacji prowadzonych przez pracodawców, koszty outsourcingu HR są przewidywalne, nieraz dużo niższe i można je zaplanować z dużym wyprzedzeniem.

Z

DOSTĘP DO KNOW-HOW. Nasi Klienci nie tylko dostają raporty dotyczące naszych usług rekrutacyjnych, ale także rekomendacje dotyczące działań HR w przyszłości. Dzielimy się wiedzą chętnie odpowiadając na wszystkie pytania.

Z

SZYBKIE REZULTATY. Wiedza ekspercka, rozwinięta technologia, a także unikalne źródła pozyskiwania kandydatów pozwalają nam na szybkie dotarcie nawet do najbardziej wykwalifikowanych pracowników.

Wiemy, jak znaleźć pracownika, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania

Zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych i korzystanie z własnej bazy kandydatów już dawno przestało wystarczać, by zrekrutować wysoko wykwalifikowanych pracowników. Konieczne jest aktywne ich poszukiwanie (metody Direct search / Executive search) i przejęcie inicjatywy w kontakcie. Dzięki prowadzonym działaniom networkingowym posiadamy bogatą sieć kontaktów, które umożliwiają nam szybkie dotarcie do sprawdzonych pracowników.

uslugi-rekrutacyjne-agencja-doradztwa-personalnego-saleshr

Porozmawiajmy – to nic nie kosztuje

Chcesz dowiedzieć się więcej? Może nie jesteś pewien, czy nasze usługi rekrutacyjne to rozwiązanie dla Ciebie? Napisz do nas. Z przyjemnością zaaranżujemy spotkanie w naszej siedzibie w Krakowie lub Warszawie bądź w Twojej firmie.