Agencja HR Kraków

Na pewno zdajesz sobie sprawę, że to od pracowników zależy sukces Twojego biznesu.

Jako agencja HR pomożemy Ci znaleźć kandydatów, którzy doskonale odpowiadać będą wymaganiom stawianym przez stanowisko i kulturę organizacyjną, wnosząc do firmy swoje doświadczenie i talent.
Umów się na niezobowiązujące spotkanie z przedstawicielem Sales HR w siedzibie w Krakowie lub Warszawie.

agencja-hr-krakow-rekrutacja-pracownikow
agencja-hr-krakow-warszawa

Agencja HR Kraków – czego możesz oczekiwać po współpracy z nami?

Nie ma dla nas trudnych rekrutacji. Jako doświadczona agencja HR dysponujemy własną bazą kandydatów, szerokimi kontaktami i narzędziami z zakresu nowoczesnych technologii.
Jesteśmy proaktywni i skuteczni. To daje nam przewagę nad innymi firmami doradztwa personalnego, a Tobie gwarancję pełnej satysfakcji.
Co otrzymasz dzięki współpracy z Sales HR:

Z

Szybkie rezultaty. Zrekrutowanie właściwych kandydatów może być niezwykle czasochłonne. My wiemy, jak cały proces zamknąć w okresie od 2 do 6 tygodni.

Z

Dostęp do know-how. Nasi eksperci podzielą się z Tobą rekomendacjami dotyczącymi usprawnienia rekrutacji i procesów biznesowych w Twojej firmie.

Z

Kontrola kosztów. Agencja HR zapewnia rekrutację w ramach zaplanowanego wcześniej budżetu. Pozyskiwanie pracowników przez pracodawców bardzo często jest droższe, a koszty mniej przewidywalne.

Agencja HR, której możesz zaufać

Każdą współpracę rozpoczynamy od niezobowiązującego spotkania z Klientem. Po pogłębionym wywiadzie przygotowujemy propozycje konkretnych rozwiązań. Jeżeli nasz potencjalny zleceniodawca uzna je za wartościowe, przystępujemy do działania. Umów się na rozmowę i zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić!