Jesteśmy agencją doradztwa personalnego z wieloletnim doświadczeniem.
Nie oznacza to jednak, że straciliśmy świeżość spojrzenia na wyzwania, z jakimi mierzą się nasi Klienci.

Każdą współpracę traktujemy jak ciekawą przygodę, w którą wyruszamy bez schematów i z góry ustanowionych założeń.

Jeżeli szukasz partnera w rekrutacji lub zewnętrznego eksperta w obszarze zarządzania ludźmi, doradztwo HR prowadzone przez naszą firmę będzie doskonałym wyborem.

Doradztwo HR – co możesz zyskać?

  • Zyskasz unikalną wiedzę o praktykach wdrażania narzędzi HR. Dzięki temu będziesz mógł zmodyfikować, udoskonalić lub zaprojektować na nowo procedury oraz narzędzia zarządzania i motywowania pracowników. Zoptymalizowany obszar zarządzania ludźmi to dla Twojego biznesu spore oszczędności.
  • Wesprzemy Cię w przygotowaniu organizacji na zmiany i reorganizacje związane z personelem. Wspólnie stworzymy możliwe scenariusze rozwoju wydarzeń i rozwiązania ewentualnych trudności, opracujemy alternatywne plany zapobiegania problemom w przyszłości.
  • Dostaniesz konkretne rekomendacje, jak zarządzać i pracować z załogą, aby rozwijać ich talenty i umacniać pozycję rynkową przedsiębiorstwa.

Kiedy warto skorzystać z doradztwa HR?

Elastyczność i kreatywność pozwala nam dopasować działania zarówno do niedużych, jak i skomplikowanych projektów związanych z HR. Oferujemy nasze wsparcie w takich obszarach, jak:

  • przyciąganie pracowników do firmy (strategia Employer Branding)
  • outplacement (indywidualny i grupowy)
  • ocena kompetencji pracowników (AC, testy psychologiczne)
  • rozwój kompetencji pracowników (ścieżki karier, development center, warsztaty dla zespołów etc.)
  • audyty procesów HR
  • badanie opinii pracowników

Doradztwo HR Warszawa

Skontaktuj się z nami. Chętnie zaaranżujemy spotkanie w naszym biurze w Krakowie lub Warszawie bądź w siedzibie Twojej firmy. Rozmowa będzie miała niezobowiązujący charakter. Po poznaniu Twojego biznesu i oczekiwań, przedstawimy konkretne rozwiązania. Jeżeli wyrazisz chęć dalszej współpracy, z przyjemnością wdrożymy je w życie.

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami

Zapytania ofertowe:

kontakt@saleshr.pl

Telefon dla pracodawców:

+48 737 176 317

Napisz do nas

Pełna treść zgody.
Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PRIORITY SALE ul. Kazimierza Odnowiciela 14, 31-481 Kraków NIP: 7342730461 (Administrator danych), w celu marketingu bezpośredniego dotyczącego własnych usług i produktów. Obowiązek informacyjny zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016): informacje o przetwarzaniu przez nas danych, jak również o prawach osób, których dane dotyczą znajdują się w naszej Polityce Prywatności.