Firma headhunterska – Trójmiasto (Gdynia, Gdańsk, Sopot)

Znamy przepis na udaną rekrutację. Co więcej, stosujemy go z powodzeniem od lat, choć zawsze z pewnymi modyfikacjami, wszak każdy biznes jest inny. Dostosowujemy więc nasze działania do wymogów Klienta i rynku, jesteśmy elastyczni i skuteczni.

Nasza agencja headhunterska to gwarancja rekrutacji przeprowadzonej w krótkim czasie oraz zakończonej zatrudnieniem w firmie pracownika o dużym potencjale i kompetencjach.

firma-headhunterska-trojmiasto-gdynia-gdansk-sopot-saleshr
agencja-headhunterska-trojmiasto-uslugi-direct-search-saleshr

SalesHR na tle innych firm headhunterskich – Gdańsk

Gdańsk, jak i całe Trójmiasto posiada bogatą ofertę agencji doradztwa personalnego. Co wyróżnia SalesHR na tle konkurencji?

Z

Dostosowujemy się do Twoich wymagań.
Nie działamy szablonowo, lecz według planu, który przygotowaliśmy wspólnie z Klientem. Przed rozpoczęciem współpracy oraz w jej trakcie, dokładnie wsłuchujemy się w potrzeby naszych Zleceniodawców. Służymy radą oraz pomagamy wypracować odpowiednie rozwiązania, następnie wcielając je w życie.

Z

Szybkie efekty.
Udowodnimy Ci, że w SalesHR jakość idzie w parze z szybkimi rezultatami. Firmy headhunterskie nie zawsze są w stanie działać skutecznie w ograniczonym czasie, my opanowaliśmy tę sztukę do perfekcji. Proces rekrutacji zamykamy najczęściej w okresie od 2 do 6 tygodni.

Z

Rekrutujemy kandydatów z sukcesami zawodowymi.
Własna, rozbudowana baza kontaktów oraz dostęp do najnowocześniejszych narzędzi daje nam możliwość dotarcia do najlepszych kandydatów na rynku. Najczęściej są to osoby nieposzukujące aktywnie pracy, mogące pochwalić się sukcesami zawodowymi.

SalesHR Trójmiasto (Gdynia, Gdańsk, Sopot) – spotkajmy się 

Umów się z nami na spotkanie w dogodnym dla siebie terminie. Z przyjemnością przedstawimy Ci naszą ofertę i poznamy Twoje potrzeby. Zapraszamy do siedziby naszej firmy w Gdyni, Warszawie lub Krakowie.