Znamy przepis na udaną rekrutację. Co więcej, stosujemy go z powodzeniem od lat, choć zawsze z pewnymi modyfikacjami, wszak każdy biznes jest inny. Dostosowujemy więc nasze działania do wymogów Klienta i rynku, jesteśmy elastyczni i skuteczni.

Nasza agencja headhunterska to gwarancja rekrutacji przeprowadzonej w krótkim czasie oraz zakończonej zatrudnieniem w firmie pracownika o dużym potencjale i kompetencjach.

SalesHR na tle innych firm headhunterskich – Gdańsk

Gdańsk, jak i całe Trójmiasto posiada bogatą ofertę agencji doradztwa personalnego. Co wyróżnia SalesHR na tle konkurencji?

  • Dostosowujemy się do Twoich wymagań. Nie działamy szablonowo, lecz według planu, który przygotowaliśmy wspólnie z Klientem. Przed rozpoczęciem współpracy oraz w jej trakcie, dokładnie wsłuchujemy się w potrzeby naszych Zleceniodawców. Służymy radą oraz pomagamy wypracować odpowiednie rozwiązania, następnie wcielając je w życie.
  • Szybkie efekty. Udowodnimy Ci, że w SalesHR jakość idzie w parze z szybkimi rezultatami. Firmy headhunterskie nie zawsze są w stanie działać skutecznie w ograniczonym czasie, my opanowaliśmy tę sztukę do perfekcji. Proces rekrutacji zamykamy najczęściej w okresie od 2 do 6 tygodni.
  • Rekrutujemy kandydatów z sukcesami zawodowymi. Własna, rozbudowana baza kontaktów oraz dostęp do najnowocześniejszych narzędzi daje nam możliwość dotarcia do najlepszych kandydatów na rynku. Najczęściej są to osoby nieposzukujące aktywnie pracy, mogące pochwalić się sukcesami zawodowymi.

SalesHR Trójmiasto (Gdynia, Gdańsk, Sopot) – spotkajmy się

Umów się z nami na spotkanie w dogodnym dla siebie terminie. Z przyjemnością przedstawimy Ci naszą ofertę i poznamy Twoje potrzeby. Zapraszamy do siedziby naszej firmy w Gdyni, Warszawie lub Krakowie.

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami

Zapytania ofertowe:

kontakt@saleshr.pl

Telefon dla pracodawców:

+48 737 176 317

Napisz do nas

Pełna treść zgody.
Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PRIORITY SALE ul. Kazimierza Odnowiciela 14, 31-481 Kraków NIP: 7342730461 (Administrator danych), w celu marketingu bezpośredniego dotyczącego własnych usług i produktów. Obowiązek informacyjny zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016): informacje o przetwarzaniu przez nas danych, jak również o prawach osób, których dane dotyczą znajdują się w naszej Polityce Prywatności.