Często, tradycyjne metody poszukiwań zawodzą. Wówczas warto skorzystać z precyzyjnych metod wyszukiwani docierania do niewidocznego rynku kandydatów. Wykorzystując zaawansowane wyszukiwarki, filtrując media społecznościowe, konkurencję, nasze szerokie kontakty a nawet biały wywiad – jesteśmy w stanie dotrzeć do kluczowych osób których poszukuje Twoja firma.

A wszystko bardzo dyskretnie i w pełnej poufności, bez wskazania kto jest naszym klientem na etapie rozmów. Tak, by Twoje cele biznesowe były zawsze priorytetowe i bezpieczne.

Przykładowe stanowiska zależą od Twoich potrzeb. Jesteśmy w stanie dopasować się do nich ad-hoc i rozpocząć wyszukiwania najdalej – następnego dnia.

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami

Zapytania ofertowe:

kontakt@saleshr.pl

Telefon dla pracodawców:

+48 737 176 317

Napisz do nas

Pełna treść zgody.
Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PRIORITY SALE ul. Kazimierza Odnowiciela 14, 31-481 Kraków NIP: 7342730461 (Administrator danych), w celu marketingu bezpośredniego dotyczącego własnych usług i produktów. Obowiązek informacyjny zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016): informacje o przetwarzaniu przez nas danych, jak również o prawach osób, których dane dotyczą znajdują się w naszej Polityce Prywatności.