Od wielu lat, prawie 40% prowadzonych przez nas projektów rekrutacyjnych to procesy zlecane przez kilkadziesiąt centrów usług wspólnych. Wyspecjalizowaliśmy się w takich obszarach jak: finanse, obsługa klienta z językami obcymi, helpdesk, administracja. Realizujemy procesy związane z zamówieniami, logistyką, HR, kadrami, analizą danych i innymi które szeroko występują w tego typu organizacjach.

Posiadamy unikalne know-how które pozwala szybko dotrzeć do odpowiednich kandydatów. Przeprowadzaliśmy też wiele procesów gdzie liczba osób do zrekrutowania była powyżej 100 wakatów (głównie rekrutacje językowe).

Dzięki naszemu dedykowanemu zespołowi SSC/BPO oraz wspierających naszych lektorkach, które weryfikują łącznie osiemnaście języków obcych, jesteśmy w stanie dostarczać gotowych i zweryfikowanych językowo/merytorycznie kandydatów nawet w pierwszym tygodniu od złożonego zlecenia.

Realizujemy zarówno stanowiska z poziomu junior/specjalista/senior jak i team leaderów / managerów czy kadrę zarządzającą.

Przykładowe realizowane stanowiska dla SSC/BPO realizowane w ostatnim czasie:

01GL Accountant with foreign languages

02AP Accountant with foreign languages

03AR Accountant with foreign languages

04Financial Analyst / Data Analyst

05Team Leader / Manager in Finance

06Customer Service Specialist with German/French/etc

07Helpdesk Specialist with German/French/etc

08Chief Accountant

Zleć rekrutację

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami

Zapytania ofertowe:

kontakt@saleshr.pl

Telefon dla pracodawców:

+48 737 176 317

Napisz do nas