To usługa dla Ciebie, jeśli potrzebujesz niestandardowego podejścia, przekraczającego usługi rekrutacyjne. Może to być zbadanie rynku, indywidualna konsultacja przed podjęciem decyzji biznesowej dotyczącej zatrudnienia, czy wreszcie porównanie zarobków w Twojej firmie do rynku.

Jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby, wierząc że pomożemy Ci je osiągnąć.

Przykładowe zrealizowane projekty indywidualne

Case study 1

Jedna z organizacji potrzebowała zbadać rynek przed podjęciem decyzji związanej z uruchomieniem nowej linii biznesowej i stworzeniem nowej spółki. Finalnie – spółka w ciągu 4 lat miała znaleźć się na giełdzie NewConnect.

Przeprowadziliśmy pełną analizę, pokazaliśmy wstępną strukturę złożoną z ludzi z doświadczeniem, wypytaliśmy o ich oczekiwania finansowe.

Finalnie, klient otrzymał przed podjęciem decyzji cały plan pod kątem kapitału ludzkiego.

Mógł oszacować koszty oraz zminimalizować ryzyko. Przeprowadziliśmy w kolejnym kroku pełen proces, zatrudniając kluczowe osoby. Projekt okazał się sukcesem, obecnie spółka znajduje się na giełdzie.

Case study 2

Jedna z globalnych organizacji chciała pozyskać kluczową osobę do poprowadzenia 300-osobowego centrum usług wspólnych i pozyskać osobę bezpośrednio z konkurencji. Naszym zadaniem było nawiązanie relacji z taką osobą i zbadanie jej chęci do wzięcia udziału w procesie, zachowując najwyższe standardy poufności, oraz przygotowanie raportu jak wygląda rynek tego typu osób w Polsce.

Finalnie – osoba podjęła wyzwanie i została zatrudniona, a klient mógł porównać ją z sześcioma innymi kandydaturami, upewniając się w decyzji.

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami

Zapytania ofertowe:

kontakt@saleshr.pl

Telefon dla pracodawców:

+48 737 176 317

Napisz do nas

Pełna treść zgody.
Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PRIORITY SALE ul. Kazimierza Odnowiciela 14, 31-481 Kraków NIP: 7342730461 (Administrator danych), w celu marketingu bezpośredniego dotyczącego własnych usług i produktów. Obowiązek informacyjny zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016): informacje o przetwarzaniu przez nas danych, jak również o prawach osób, których dane dotyczą znajdują się w naszej Polityce Prywatności.