Sprawdź oferty pracy najlepiej dopasowane do Twoich kompetencji. Nawiąż kontakt z pracodawcami i aplikuj na wymarzone stanowiska. Rozeznaj się w realiach rynku pracy i sprawdź najświeższe branżowe doniesienia. Sprawdź także niezbędne informacje dotyczące rekrutacji. Dowiedz się, jak wygląda jej przebieg i jak odpowiednio się do niej przygotować. Zwiększ swoje szanse na znalezienie wymarzonej pracy. Zapoznaj się z informacjami skompletowany przez naszych specjalistów i zaaplikuj na interesującą Cię ofertę.

Rekrutacja

Jak wygląda i przebiega rekrutacja

By prawidłowo przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, warto oswoić się z tym, jak przebiega proces rekrutacyjny. Nasza agencja rekrutacyjna umożliwia swobodę działania nie tylko pracodawcom, ale i potencjalnym pracownikom. Określamy jasne zasady, według których przeprowadzamy rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami.

1

Rozmowa telefoniczna z rekruterem

2

Przesłanie aplikacji kandydata do firmy docelowej

3

Rozmowa telefoniczna z firmą docelową

4

Zaproponowanie oferty pracy

Szukasz pracy na wymarzonym stanowisku?

U nas znajdziesz oferty pracy dopasowane do Twoich kompetencji.

Jeśli czujesz, że doskonale pasujesz do poszukiwanego profilu pracowniczego – sprawdź bieżące oferty i wyślij swoją aplikację.

Oferty(197)

Sales HR Magazine

Od czego zależy skuteczne działanie zakończone sukcesem? Od odpowiedniego przygotowania! Skorzystaj z naszej gotowej bazy wiedzy, która jest poszerzana o cenne informacje zarówno z perspektywy pracodawcy, jak i pracownika.

Dla kandydata

Nie znalazłeś nic ciekawego? Nic straconego!

Wyślij swoje CV do naszej bazy i daj się znaleźć w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami

Zapytania ws. rekrutacji:

rekrutacja@saleshr.pl

Telefon dla kandydatów:

+48 12 313 10 03

Napisz do nas