Wiemy, co zrobić, by rekrutacja handlowców zakończyła się pełnym sukcesem, czyli dołączeniem do Twojej załogi pracownika o wysokich kompetencjach, który przyczyni się do podniesienia wyników finansowych firmy.

Chcemy być dla Ciebie partnerem w rekrutacji, bo zależy nam na Twoim biznesie i rozwoju sprzedaży.

Dla kogo rekrutacja handlowców przez Sales HR będzie dobrym rozwiązaniem?

 • Myślisz o powiększeniu portfela klientów i dynamicznym rozwoju swojego biznesu;
 • Chcesz ograniczyć ryzyko nietrafionej rekrutacji na stanowisko sprzedażowe, bo zdajesz sobie sprawę, że koszty wdrożenia nowego pracownika, szczególnie w tym dziale, są wysokie;
 • Chcesz szybko pozyskać utalentowanego handlowca do swojego zespołu;
 • Poszukujesz managera sprzedaży, pracownika, który nie tylko będzie świetnym sprzedawcą, ale i doświadczonym, mądrym liderem.

Jeżeli odpowiedziałeś twierdząco choć w jednym przypadku oznacza to, że zlecenie nam rekrutacji handlowców będzie najlepszą decyzją.

Skuteczny handlowiec, czyli jaki?

Większość rekruterów zatrudnionych w Sales HR ma za sobą doświadczenie pracy na stanowiskach sprzedażowych. Dlatego wiemy, jakie powinno być DNA skutecznego handlowca.

Czy wiesz, że według badań (TeleNet, Ovation Sales Group) w 2007 roku dotarcie do potencjalnego klienta przy wykorzystaniu cold callingu wymagało 3,68 próby, a obecnie tych prób należy wykonać co najmniej 8?

To pokazuje, że sukces w tym zawodzie odniosą pracownicy o silnej motywacji wewnętrznej, talencie perswazji i wysokich zdolnościach interpersonalnych. Jednak to nie wszystko.

Przeprowadzana przez nas rekrutacja handlowców poprzedzona jest zawsze spotkaniem z Klientem, podczas którego dowiadujemy się m.in. jaka jest specyfika biznesu, poznajemy szczegółowe wymagania.

Na tej podstawie tworzymy profil kandydata i wyszukujemy talenty, które doskonale odpowiadają wszystkim wymogom.

Podczas rekrutacji handlowców weryfikujemy m.in.:

 • Predyspozycje, umiejętności i kompetencje
 • Znajomość języków obcych
 • Podejście do osiągania założonych celów
 • Sposoby do budzenia i budowania motywacji zakupowej

Rekrutacja handlowców – jak docieramy do kandydatów?

Nie zawsze kandydat, który doskonale odpowiadałby wyzwaniom, z którymi mierzy się Twój biznes, aktywnie poszukuje pracy. Dlatego pozyskiwanie pracowników wymaga stałego monitorowania rynku pracy i przejęcia inicjatywy w kontakcie.

Aktywnie docieramy tam, gdzie nie jedna agencja się poddaje.

Korzystamy z szesnastu różnych źródeł.

Posiadamy własną bazę kandydatów, bogatą sieć kontaktów, zbudowaną dzięki prowadzonym działaniom networkingowym oraz korzystamy z nowoczesnych technologii. Jeśli sytuacja tego wymaga, korzystamy z metody Direct search / Executive search.

W rekrutacji handlowców nie mamy sobie równych!

Rekrutacja handlowców w Sales HR krok po kroku

Zobacz, jak pozyskamy dla Ciebie pracownika, który będzie motorem napędowym Twojego biznesu:

 1. Po spotkaniu i poznaniu Twoich oczekiwań tworzymy profil kandydata i opis stanowiska, z uwzględnieniem zakresu obowiązków, odpowiedzialności, zależności służbowych, kryteriów oceny wyników.
 2. Następnie docieramy do kandydatów. Działamy skutecznie i szybko.
 3. Spotykamy się z wybranymi osobami. Przeprowadzamy z nimi pogłębiony wywiad oraz przeprowadzamy testy.
 4. Weryfikujemy referencje kandydatów.
 5. Tworzymy obszerne raporty o każdym kandydacie. Ukazujemy w nim naturalne talenty, mocne strony, wskazujemy też obszary do rozwoju w kontekście stanowiska, na które jest rekrutowany. Dokumenty niezwłocznie trafiają w ręce naszego Klienta.
 6. Umawiamy spotkania w firmie Klienta z wybranymi kandydatami.

Porozmawiajmy – to nic nie kosztuje

Sprawdź nas! Umów się na niezobowiązujące spotkanie z przedstawicielem Sales HR.

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami

Zapytania ofertowe:

kontakt@saleshr.pl

Telefon dla pracodawców:

+48 737 176 317

Napisz do nas

Pełna treść zgody.
Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PRIORITY SALE ul. Kazimierza Odnowiciela 14, 31-481 Kraków NIP: 7342730461 (Administrator danych), w celu marketingu bezpośredniego dotyczącego własnych usług i produktów. Obowiązek informacyjny zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016): informacje o przetwarzaniu przez nas danych, jak również o prawach osób, których dane dotyczą znajdują się w naszej Polityce Prywatności.