Docieranie do specjalistów wysokiego szczebla, którzy odnoszą sukcesy zawodowe i nie poszukują aktywnie pracy to zadanie niełatwe. Pozwól, że zrealizujemy je za Ciebie.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, szerokiej siatce kontaktów i nowoczesnej technologii możemy zagwarantować Ci szybkie, wysokiej jakości rezultaty.

Sales HR to firma headhunterska działająca na terenie całej Polski. Nasze biura mieszczą się w Krakowie i Warszawie.

Firma headhunterska Kraków – jesteśmy po to, aby Ci pomóc

  • Poszukujesz utalentowanego, wysoko wykwalifikowanego pracownika?
  • Od dłuższego czasu masz problem z zapełnieniem wakatu w firmie
  • W Twoim zespole brakuje managera, który wniósłby do firmy nową energię i kompetencje?
  • Chcesz rozwinąć biznes, poszerzyć portfel klientów, przebić konkurencję?

W każdej sytuacji eksperci z Sales HR przyjdą Ci z pomocą. Nasza firma headhunterska specjalizuje się w metodach Executive Search/Direct Search.

Z sukcesem łączymy zdolnych i utalentowanych kandydatów z pracodawcami. W działaniu jesteśmy proaktywni i dyskretni.

Współpraca z firmą headhunterską – czy to się opłaca?

Zastanawiasz się, czy oddelegowanie rekrutacji agencji headhunterskiej to dobre rozwiązanie dla Twojego biznesu?

Z naszego doświadczenia wynika, że:

  • Zrekrutowani za pośrednictwem Sales HR specjaliści bardzo często stają się motorem napędowym całego biznesu. Ich talent i kompetencje stanowią o przewadze konkurencyjnej firmy na rynku.
  • Rekrutacje przeprowadzane prze pracodawców niemal zawsze generują nieprzewidziane koszty. Współpraca z Sales HR to gwarancja zamknięcia całego procesu w okresie od 2 do 6 tygodni w założonym wcześniej budżecie.
  • Nasi Klienci bardzo często wdrażają w życie rekomendacje przekazane im w naszych raportach, usprawniając tym samym procesy zachodzące w firmie.

Jak widzisz, powierzenie nam rekrutacji zapewni Ci, oprócz przedstawienia wysokiej jakości kandydatur, wiele innych korzyści. Spotkaj się z nami i poznaj nas bliżej!

Jak możemy Ci pomóc ?

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami

Zapytania ofertowe:

kontakt@saleshr.pl

Telefon dla pracodawców:

+48 737 176 317

Napisz do nas

Pełna treść zgody.
Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PRIORITY SALE ul. Kazimierza Odnowiciela 14, 31-481 Kraków NIP: 7342730461 (Administrator danych), w celu marketingu bezpośredniego dotyczącego własnych usług i produktów. Obowiązek informacyjny zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016): informacje o przetwarzaniu przez nas danych, jak również o prawach osób, których dane dotyczą znajdują się w naszej Polityce Prywatności.