Na pewno zdajesz sobie sprawę, że to od pracowników zależy sukces Twojego biznesu.

Jako agencja HR pomożemy Ci znaleźć kandydatów, którzy doskonale odpowiadać będą wymaganiom stawianym przez stanowisko i kulturę organizacyjną, wnosząc do firmy swoje doświadczenie i talent.

Umów się na niezobowiązujące spotkanie z przedstawicielem Sales HR w siedzibie w Krakowie lub Warszawie.

Agencja HR Kraków – czego możesz oczekiwać po współpracy z nami?

Nie ma dla nas trudnych rekrutacji. Jako doświadczona agencja HR dysponujemy własną bazą kandydatów, szerokimi kontaktami i narzędziami z zakresu nowoczesnych technologii.

Jesteśmy proaktywni i skuteczni. To daje nam przewagę nad innymi firmami doradztwa personalnego, a Tobie gwarancję pełnej satysfakcji.

Co otrzymasz dzięki współpracy z Sales HR:

  • Szybkie rezultaty. Zrekrutowanie właściwych kandydatów może być niezwykle czasochłonne. My wiemy, jak cały proces zamknąć w okresie od 2 do 6 tygodni
  • Dostęp do know-how. Nasi eksperci podzielą się z Tobą rekomendacjami dotyczącymi usprawnienia rekrutacji i procesów biznesowych w Twojej firmie.
  • Kontrola kosztów. Agencja HR zapewnia rekrutację w ramach zaplanowanego wcześniej budżetu. Pozyskiwanie pracowników przez pracodawców bardzo często jest droższe, a koszty mniej przewidywalne.

Agencja HR, której możesz zaufać

Każdą współpracę rozpoczynamy od niezobowiązującego spotkania z Klientem. Po pogłębionym wywiadzie przygotowujemy propozycje konkretnych rozwiązań. Jeżeli nasz potencjalny zleceniodawca uzna je za wartościowe, przystępujemy do działania. Umów się na rozmowę i zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić!

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami

Zapytania ofertowe:

kontakt@saleshr.pl

Telefon dla pracodawców:

+48 737 176 317

Napisz do nas