Na pewno zdajesz sobie sprawę, że to od pracowników zależy sukces Twojego biznesu.

Jako agencja HR pomożemy Ci znaleźć kandydatów, którzy doskonale odpowiadać będą wymaganiom stawianym przez stanowisko i kulturę organizacyjną, wnosząc do firmy swoje doświadczenie i talent.

Umów się na niezobowiązujące spotkanie z przedstawicielem Sales HR w siedzibie w Krakowie lub Warszawie.

Agencja HR Kraków – czego możesz oczekiwać po współpracy z nami?

Nie ma dla nas trudnych rekrutacji. Jako doświadczona agencja HR dysponujemy własną bazą kandydatów, szerokimi kontaktami i narzędziami z zakresu nowoczesnych technologii.

Jesteśmy proaktywni i skuteczni. To daje nam przewagę nad innymi firmami doradztwa personalnego, a Tobie gwarancję pełnej satysfakcji.

Co otrzymasz dzięki współpracy z Sales HR:

  • Szybkie rezultaty. Zrekrutowanie właściwych kandydatów może być niezwykle czasochłonne. My wiemy, jak cały proces zamknąć w okresie od 2 do 6 tygodni
  • Dostęp do know-how. Nasi eksperci podzielą się z Tobą rekomendacjami dotyczącymi usprawnienia rekrutacji i procesów biznesowych w Twojej firmie.
  • Kontrola kosztów. Agencja HR zapewnia rekrutację w ramach zaplanowanego wcześniej budżetu. Pozyskiwanie pracowników przez pracodawców bardzo często jest droższe, a koszty mniej przewidywalne.

Agencja HR, której możesz zaufać

Każdą współpracę rozpoczynamy od niezobowiązującego spotkania z Klientem. Po pogłębionym wywiadzie przygotowujemy propozycje konkretnych rozwiązań. Jeżeli nasz potencjalny zleceniodawca uzna je za wartościowe, przystępujemy do działania. Umów się na rozmowę i zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić!

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami

Zapytania ofertowe:

kontakt@saleshr.pl

Telefon dla pracodawców:

+48 737 176 317

Napisz do nas

Pełna treść zgody.
Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PRIORITY SALE ul. Kazimierza Odnowiciela 14, 31-481 Kraków NIP: 7342730461 (Administrator danych), w celu marketingu bezpośredniego dotyczącego własnych usług i produktów. Obowiązek informacyjny zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016): informacje o przetwarzaniu przez nas danych, jak również o prawach osób, których dane dotyczą znajdują się w naszej Polityce Prywatności.