Szukasz do swojego zespołu specjalisty lub managera wysokiego szczebla?

A może planujesz ekspansję na rynku, w związku z czym chcesz w znacznym stopniu rozbudować zespół?

Prowadzona przez Ciebie rekrutacja przeciąga się w nieskończoność?

Jesteśmy po to, aby Ci pomóc. Nasza agencja HR to zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w rekrutacji.

Sales HR – dlaczego warto nas wybrać?

  • Szanujemy Twój czas. Nasza współpraca rozpocznie się od spotkania. Będziemy chcieli poznać Twój biznes i oczekiwania. Już wtedy zaproponujemy Ci konkretne rozwiązania, które niezwłocznie wcielimy w życie. Proces rekrutacji zamkniemy w okresie od 2 do 6 tygodni.
  • Rekrutujemy pracowników z sukcesami zawodowymi. Naszą specjalnością jest docieranie do największych talentów na rynku. Bardzo często są to osoby nieposzukujące aktywnie pracy. Jako Agencja HR pomożemy Ci skonstruować ofertę, która skutecznie zachęci kandydata do zmiany decyzji.
  • Dostęp do know-how. Współpraca z Sales HR to także możliwość skorzystania z doświadczenia i wiedzy naszych ekspertów. W raportach dostarczonych Ci na koniec naszych działań, znajdą się konkretne rekomendacje dotyczące przyszłych rekrutacji i procesów zachodzących w firmie.
  • Rozumiemy Twoje potrzeby. Nasi konsultanci to nie tylko eksperci w zakresie rekrutacji. Każdy pracownik Sales HR posiada rozległą wiedzę biznesową, która gwarantuje wysoką jakość usługi.

Agencja HR Warszawa – spotkajmy się

Umów się na niezobowiązujące spotkanie. Zapraszamy do siedziby naszej firmy w Warszawie lub Krakowie.

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami

Zapytania ofertowe:

kontakt@saleshr.pl

Telefon dla pracodawców:

+48 737 176 317

Napisz do nas

Pełna treść zgody.
Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PRIORITY SALE ul. Kazimierza Odnowiciela 14, 31-481 Kraków NIP: 7342730461 (Administrator danych), w celu marketingu bezpośredniego dotyczącego własnych usług i produktów. Obowiązek informacyjny zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016): informacje o przetwarzaniu przez nas danych, jak również o prawach osób, których dane dotyczą znajdują się w naszej Polityce Prywatności.