Wybór właściwej kadry zarządzającej może przynieść ogromne korzyści, podczas gdy błędne decyzje w tym obszarze mogą mieć negatywny wpływ na całą organizację.

W naszych działaniach rekrutacyjnych, wesprzemy Państwa w poszukiwaniu odpowiednich osób na miedzy innymi takie stanowiska jak:

01CEO / Dyrektor Generalny

02CFO / Dyrektor Finansowy

03COO / Dyrektor Operacyjny

04CMO / Dyrektor Marketingu

05CSO / Dyrektor Sprzedaży

06CTO / Dyrektor Techniczny

07Dyrektor ds. Zasobów Ludzkich

08Dyrektor Logistyki

09Dyrektor ds. Zakupów

Dotrzemy do kluczowych osób i przedstawimy je w obszernych raportach, dołączając CV kandydatów.

Nasze raporty zawierają średnio 20-25 pytań i dotyczą kluczowych obszarów na których Państwu zależy. W zależności od Państwa oczekiwań, procesy mogą być przeprowadzane przy pełnej poufności.

W naszej bazie posiadamy ponad 130 000 uniknalnych CV, w tym kilka tysięcy aplikacji osób z poziomu CEO/Dyrektor, wraz z pełnymi danymi jak mail czy telefon.

Dzięki temu, szybko i sprawnie możemy się skontaktować z wybranymi osobami o odpowiednio wybranych kompetencjach.

To też gwarancja szybkiego przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego – z reguły odpowiednie osoby przedstawiamy w czasie do dwóch tygodni wraz z pełnymi raportami.

Kandydaci Ci, są gotowi do rozmów.

W przypadku prowadzenia rekrutacji na niektóre stanowiska zalecamy przeprowadzenie dodatkowych testów a w przypadkach uzasadnionych – podpisanie NDA.

Skontaktuj się z nami, a doradzimy jak możemy wspólnie zadziałać.

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami

Zapytania ofertowe:

kontakt@saleshr.pl

Telefon dla pracodawców:

+48 737 176 317

Napisz do nas

Pełna treść zgody.
Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PRIORITY SALE ul. Kazimierza Odnowiciela 14, 31-481 Kraków NIP: 7342730461 (Administrator danych), w celu marketingu bezpośredniego dotyczącego własnych usług i produktów. Obowiązek informacyjny zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016): informacje o przetwarzaniu przez nas danych, jak również o prawach osób, których dane dotyczą znajdują się w naszej Polityce Prywatności.