JAK DZIAŁAMY

Sprawdź jak działamy

Nasza agencja rekrutacyjna oferuje profesjonalne podejście i zaangażowanie włożone w procesy rekrutacyjne. Wspieramy firmy na każdym etapie przeprowadzanych działań.

1
Spotkanie (bezpośrednio lub zdalnie) To pierwszy i niezbędny krok, który umożliwia nam zapoznanie się z Państwa potrzebami i oczekiwaniami.
2
Plan działania i mapping rynku Przygotowujemy plan działania, by jak najefektywniej przeprowadzić cały proces rekrutacji.
3
Podsumowanie naszych działań Dla Państwa wiedzy i przejrzystości zleconych projektów otrzymujecie Państwo podsumowanie naszej pracy, a także ocenę potencjału następnych rekrutacji.
4
Zatrudnienie Współpraca z nami, nie kończy się jedynie na poszukiwaniu kandydatów i zakończeniu rekrutacji.

Dlaczego powinieneś nas wybrać

Posiadamy indywidualne i partnerskie podejście do klienta
Dbamy o wizerunek pracodawcy w oczach kandydata
Przeprowadzamy szybki i sprawny proces rekrutacyjny
Szukamy metodami bezpośrednimi w szesnastu różnych źródłach
Https://nowelski.pl
Proces Rekrutacyjny

Proces rekrutacyjny w SalesHR

Nasza agencja rekrutacyjna specjalizuje się w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych w obszarze sprzedaży oraz sektora SSC/BPO, szczególnie wtedy kiedy szukacie Państwo pracowników z językami obcymi.

W procesie rekrutacyjnym docieramy do kandydatów, którzy są bardzo dobrze dopasowani do profilu pracownika, poszukiwanego przez pracodawcę.

Dzięki bogatemu doświadczeniu naszych rekruterów, zlecone działania przeprowadzane są szybko i trafnie.

Efektem tych działań są rekomendacje kandydatów które Państwo otrzymujecie w postaci obszernego raportu, zweryfikowanych języków obcych oraz CV.

Metody rekrutacji wykorzystywane przez SalesHR:

Na bieżąco tworzymy własną bazę kandydatów, która umożliwia nam proponowanie aplikacji, które odpowiadają oczekiwaniom pracodawców.

Obecnie niezwykle istotną kwestią jest przepływ informacji w branżach i monitorowanie sytuacji na rynku pracy. Dzięki prowadzonym działaniom networkingowym posiadamy bogatą sieć kontaktów, które umożliwiają nam szybkie dotarcie do sprawdzonych pracowników.

Women3

Często znalezienie odpowiedniego kandydata wymaga także bezpośrednich działań. Metody Direct search / Executive search dają nam możliwość znalezienia kandydatów dopasowanych do wymagań pracodawców. To kolejna metoda wpływająca na skuteczne i celne proponowanie aplikacji.

Jednym z najpopularniejszych działań mających na celu znalezienie kandydatów jest formułowanie odpowiedniego komunikatu do kandydata. Sprawdza się to w przypadku bardziej tradycyjnych metod poszukiwań. Dzięki temu, prawdopodobieństwo znalezienia odpowiedniego kandydata jest jeszcze większe.

BLOG

Baza wiedzy

Od czego zależy skuteczne działanie zakończone sukcesem? Od odpowiedniego przygotowania! Skorzystaj z naszej gotowej bazy wiedzy, która jest poszerzana o cenne informacje zarówno z perspektywy pracodawcy, jak i pracownika.

ZOBACZ WSZYSTKIE

 • Czy Pracodawca Moze Odmowic Urlopu Na Zadanie

  Czy pracodawca może odmówić urlopu na żądanie?

  W jakich sytuacjach pracodawca może odrzucić wniosek o urlop na żądanie? O czym jeszcze powinien pamiętać pracownik, jeśli chce się ubiegać o dzień wolny na żądanie? Sprawdź

  Czytaj więcej
 • Kara Za Mobbing W Miejscu Pracy

  Kara za mobbing w miejscu pracy – sposoby przeciwdziałania

  Pracodawca zobowiązany jest przeciwdziałać mobbingowi, a obowiązek ten wynika wprost z treści art. 943 §1 Kodeksu pracy. Zadbanie o wprowadzenie w firmie skutecznych procedur antymobbingowych przysłuży się nie tylko budowaniu kultury organizacyjnej opartej na wzajemnym szacunku, ochronie pracowników, ale i może stanowić ochronę pracodawcy względem roszczeń pracowniczych. Z tego artykułu dowiesz się, jaka kara za mobbing grozi pracodawcy i jak przeciwdziałać temu zjawisku.

  Czytaj więcej

Faq

Chciałbyś rozpocząć współpracę z nami, lecz potrzebujesz więcej informacji na temat naszych usług? Sprawdź poniższe zestawienie pytań najczęściej zadawanych przez naszych klientów i dowiedz się więcej już teraz.

Jak rozpocząć z wami współpracę?
Wystarczy do nas napisać lub zadzwonić. Wszystko zaczyna się od niezobowiązującej rozmowy. Często już podczas niej, możemy określić co, moglibyśmy wspólnie zrobić.
Z przyjemnością się z Państwem spotkamy, bo uważamy, że prowadząc rekrutację, jesteśmy ambasadorami Państwa marki wśród kandydatów.
Znając Państwa potrzeby – i was samych, możemy jeszcze lepiej realizować projekty rekrutacyjne pod Państwa potrzeby. Na tym spotkaniu mogą Państwo ocenić czy nasz pomysł na realizację projektu, jest dla Państwa atrakcyjny. Spotykamy się niezobowiązująco – zawsze zachęcamy do tego, by porównać naszą ofertę do tego, co proponują konkurencyjne agencje.
Rozpoczęcie współpracy to podpisanie umowy i start projektu.
Czy wspieracie rekrutacje wolumenowe?
Tak! Specjalizujemy się w rekrutacjach do centrów usług wspólnych. Skutecznie pozyskujemy wykwalifikowanych kandydatów na stanowiska o wielu wakatach m.in. w obszarze customer service, finansów i księgowości, czy helpdesk IT z językami obcymi. Często są to projekty od 10 wakatów wzwyż z danym językiem.
Wspieramy także działy HR w budowie zespołów od podstaw.
Czy asystujecie przy podczas całego procesu rekrutacji?
Kompleksowo realizujemy procesy rekrutacyjne. Pozostajemy w stałym kontakcie z kandydatem oraz z klientem. Raz w tygodniu przesyłamy update dostarczonych kandydatów, tak by proces był dynamiczny. Przekazujemy feedback kandydatowi i pośredniczymy w całym procesie rekrutacyjnym.
Jak weryfikujecie kompetencje kandydatów?
Szanujemy Państwa czas, dlatego przed złożeniem rekomendacji starannie badamy kompetencje kandydatów. Podczas rozmowy z Państwem określamy, które umiejętności są kluczowe pod kątem danego stanowiska. W zależności od roli przeprowadzamy z kandydatem wywiad bądź też prosimy o przygotowanie casestudy.
Nasi lektorzy weryfikują także znajomość języków obcych.
Ile czasu trwa pozyskanie specjalisty?
Wierzymy, że kluczem do sprawnego zamknięcia rekrutacji jest efektywna współpraca.
Z naszych obserwacji wynika, że kontakt w ciągu pierwszych godzin od dostarczenia aplikacji często okazuje się decydujący, by utrzymać zainteresowanie i motywację kandydata.
Dlatego kontaktujemy kandydatów bez zbędnej zwłoki. Pierwsze rekomendacje wysyłamy zazwyczaj w ciągu pierwszych pięciu dni od zlecenia projektu.
Dynamika działań, szybkie przekazywanie feedbacku obu stronom, nasza elastyczność oraz nieszablonowe ścieżki dotarcia do kandydatów pozwalają na zatrudnienie odpowiedniego pracownika nawet w ciągu 2-3 tygodni.
Co, jeśli zatrudniony kandydat zrezygnuje?
Zależy nam na tym, by nasza współpraca była jak najbardziej efektywna – starannie badamy motywację kandydatów, by maksymalnie ograniczyć ryzyko wystąpienia takiej sytuacji.
Niemniej, dla Państwa pewności, do każdej zatrudnionej osoby przypisana jest gwarancja, zgodnie z którą — gdy kandydat zrezygnuje — zobowiązujemy się do znalezienia na jego miejsce nowego kandydata.
Gwarancja przysługuje również, wtedy kiedy to Państwo zrezygnują z kandydata.
Nasz biznes chce otworzyć nowy oddział. Czy przygotowujecie analizę sytuacji na rynku pracy w danej lokalizacji?
W branży SSC/BPO dostęp do wykwalifikowanych pracowników może decydować o powodzeniu przedsięwzięcia. Rozumiemy, jak dużą wartość mają w biznesie rzetelne informacje. Dlatego, korzystając z naszej wiedzy i doświadczenia, wspieramy naszych klientów w tym zakresie. Tworzymy analizę Państwa konkurencji, identyfikujemy potencjalne szanse i zagrożenia. Analizujemy liczbę kandydatów o konkretnym profilu i zarobki w wybranym regionie. Dane przedstawiamy w formie przejrzystego, skrojonego na miarę, raportu dopasowanego idealnie do Państwa. Określa on szansę powodzenia danego projektu.
Opieramy się na realnych wartościach, które dyktuje na dany moment rynek.
Na osi czasu przedstawiamy też, jak dany projekt wyglądałby od strony rekrutacji.
W jaki sposób przedstawiana jest kandydatura potencjalnego pracownika?
Kandydatura pracownika, wysyłana jest w formie raportu, załączamy również weryfikację lektorską oraz CV kandydata.
W raporcie są niezbędne informacje, które przydadzą się podczas rozmowy.
W przypadku stanowisk specjalistycznych jest to sprecyzowanie i rozszerzenie Państwa oczekiwań w zestawieniu z doświadczeniem kandydata, a także uwzględnieniem raportu z weryfikacji językowej (wypowiedzi/rozumienie etc.) określającym poziom języka w europejskiej klasyfikacji A1-C2.
To pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu.
Rekrutacje, na jakie stanowiska realizujecie?
Zajmujemy się rekrutacją na różne stanowiska od juniorskich po eksperckie, a także managerskie czy dyrektorskie.
Specjalizujemy się w stanowiskach do SSC/BPO z językami obcymi a także na stanowiska związane z rozwojem biznesu i sprzedażą.
Realizujemy też inne projekty w miarę potrzeb – zapraszamy do kontaktu, by ustalić, czy możemy pomóc, lub wskazać kogoś, kogo możemy śmiało polecić.
Skąd bierzecie kandydatów ?
Korzystamy z szesnastu różnych źródeł, w zależności od tego, kogo szukamy.
Posiadamy też szerokie kontakty w wielu branżach i bardzo dobrą znajomość rynku w określonych branżach w których się specjalizujemy.
Jednym z naszych sprawdzonych źródeł są zadowoleni kandydaci, którzy działając w swoim środowisku pracowniczym, polecają nam swoich znajomych.
Korzystamy również z zaawansowanych systemów do wyszukiwania osób po określonych kompetencjach. W naszej ocenie kluczowa jest jednak sama rozmowa z kandydatem – samo wyszukanie danej osoby to 10% całego procesu rekrutacyjnego.

Masz więcej pytań?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI