Znajdziemy dla Ciebie najlepszych specjalistów, wesprzemy w przygotowaniu organizacji na zmiany i reorganizacje związane z personelem, a Ty będziesz mógł/mogła skupić się na rozwijaniu swojego biznesu.

Możesz nam zaufać – doradztwo personalne zapewniane przez SalesHR charakteryzuje się skutecznymi rozwiązaniami, szybkimi efektami oraz dużą elastycznością. Doskonale wiemy, z jakimi wyzwaniami mierzą się nasi Klienci, wychodzimy im naprzeciw, działamy bez schematów i z góry ustanowionych założeń.

Kiedy zdecydować się na doradztwo personalne?

Odpowiedz na poniższe pytania:

  • Czy borykasz się z problemem rotacji pracowników w swojej firmie?
  • Czy w Twoim zespole brakuje specjalistów, którzy wnieśliby do organizacji nową energię i talent?
  • Czy dotychczasowe rekrutacje kończyły się fiaskiem (nowo przyjęty pracownik zrezygnował lub ostatecznie nie sprawdził się na danym stanowisku)?
  • Czy stoisz przed koniecznością wprowadzenia głębszych zmian personalnych?
  • Chcesz w sposób profesjonalny ocenić kompetencje pracowników lub zaplanować ścieżki kariery?
  • A może po prostu szukasz sposobu na odciążenie swojego działu HR w niektórych projektach?

Jeśli pozytywnie odpowiedziałeś/odpowiedziałaś na choć jedno powyższe pytanie to znak, że potrzebujesz agencji doradztwa personalnego. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

SalesHR Trójmiasto (Gdynia, Gdańsk, Sopot) – doradztwo personalne najwyższej jakości

Nasi konsultanci to świetni eksperci w dziedzinie HR, którzy również posiadają szeroką wiedzę biznesową, pozwalającą im na elastyczne i bezbłędne działania na rzecz naszych Klientów. Działamy na terenie całej Polski, a nasze biura mieszczą się w Gdyni, Warszawie i Krakowie. Umów się na niezobowiązujące spotkanie i sprawdź nas!

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami

Zapytania ofertowe:

kontakt@saleshr.pl

Telefon dla pracodawców:

+48 737 176 317

Napisz do nas

Pełna treść zgody.
Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PRIORITY SALE ul. Kazimierza Odnowiciela 14, 31-481 Kraków NIP: 7342730461 (Administrator danych), w celu marketingu bezpośredniego dotyczącego własnych usług i produktów. Obowiązek informacyjny zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016): informacje o przetwarzaniu przez nas danych, jak również o prawach osób, których dane dotyczą znajdują się w naszej Polityce Prywatności.