Blog SALES HR


Dla pracodawców

 • Dla pracodawców

  Dlaczego kandydaci nie przychodzą na rozmowy kwalifikacyjne?

  Umawiasz spotkania rekrutacyjne z wybranymi kandydatami, organizujesz ludzi i infrastrukturę, a potem czekasz. Okazuje się, że kilka rozmów w ogóle się nie odbyło, a Ty straciłeś/aś czas. Jak zapobiec takiej sytuacji w przyszłości?

  Czytaj więcej
 • Dla pracodawców

  Badanie candidate experience krok po kroku

  W ostatnim artykule na naszym blogu pisaliśmy, dlaczego warto zbierać opinie kandydatów na temat procesu rekrutacyjnego. Teraz czas na krótki instruktaż, jak przeprowadzić badanie candidate experience krok po kroku. Oto kilka porad dotyczących konstruowania ankiet, narzędzi i analizy wyników badania. Zapraszamy do lektury.

  Czytaj więcej
 • Dla pracodawców

  Candidate experience – co to jest i dlaczego warto je badać?

  Doświadczenia rekrutacyjne kandydata mają bezpośrednie przełożenie na to, jak będzie on postrzegał i oceniał całą firmę. Dlatego tak ważna jest dbałość o candidate experience. Czym właściwie jest candidate experience? Jak je badać i dlaczego warto to robić? Odpowiedzi znajdziesz poniżej!

  Czytaj więcej

Dla kandydatów

 • Dla kandydatów

  Wykształcenie w CV. Jak opisać swoją edukację?

  Podczas tworzenia dokumentów aplikacyjnych dobrze jest stosować pewne reguły. Dzięki nim CV będzie lepiej odbierane przez rekruterów, a tym samym – bardziej skuteczne. Jak dobrze opisać edukację w CV? W tym artykule zebraliśmy kilka dobrych praktyk oraz odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania – zajrzyj zanim skontaktujesz się z firmą, do której chcesz aplikować!

  Czytaj więcej
 • Dla kandydatów

  Popraw swoją efektywność, czyli jak zarządzać sobą w czasie

  Praca w trybie home office obok niezaprzeczalnych pozytywów, ma także ciemne strony. Większa ilość rozpraszaczy, brak bezpośredniego wsparcia współpracowników i niższa motywacja bezpośrednio przekładają się na spadek efektywności. Jak temu zaradzić? Jak zarządzać sobą w czasie i skutecznie planować zadania? Oto krótki poradnik.

  Czytaj więcej
 • Dla kandydatów

  Cechy dobrego managera, czyli jak być skutecznym przywódcą?

  Czy liderem trzeba się urodzić, aby skutecznie zarządzać zespołem? Przygotowaliśmy krótkie zestawienie postaw i zachować idealnego przywódcy, omawiając przy tym najważniejsze cechy dobrego managera. Mamy nadzieję, że artykuł okaże się ciekawą inspiracją dla wszystkich obecnych i przyszłych liderów zespołów.

  Czytaj więcej