Wyobraź sobie, że zapraszasz do swojej organizacji komuś komu już na wstępie ufasz. Siadasz przy kawie i otwarcie mówisz czego potrzebujesz, jakie masz wyzwanie, jakie widzisz trudności. Odpowiadasz na pytania o kontekst sytuacji czy o perspektywę na przyszłość. Po drugiej stronie siedzi ktoś kto słucha. Zadaje trafne pytania. Jest zaangażowany. Wgryza się w temat. A potem słuchasz Ty.

Pierwszych wniosków, podpowiedzi, rad i pomysłów jak Ci pomóc. Czy zawsze rozmawiasz o kandydacie? Nie – czasem o całym modelu biznesu, o kanałach sprzedaży, o tym jak zwiększyć wyniki Twojej firmy lub obniżyć koszty. Zawsze chodzi o to, aby Twoją organizacje uczynić bardziej zwinną, skuteczniejszą i bardziej efektywną. Niektóre dobre praktyki rynku Cię zaskoczą. Inne zainspirują. Kolejne mogą zmienić Twój sposób myślenia o tym o czym rozmawialiście pół godziny wcześniej.

Zaczynacie pracę – kandydatów wyciągają jak z rękawa, działają szybko, efektywnie i celnie. Raport o kandydatach są nasycone informacjami, których naprawdę potrzebujesz.

W pełnym komforcie możesz zadzwonić, dopytać, przedyskutować, rozwiać swoje wątpliwości. Jeśli jesteś wewnętrznym działem HR zawsze możesz liczyć na ich wysoki profesjonalizm, wsparcie i wyczucie subtelności biznesowych jakimi często obarczona jest Twoja praca. Jeśli potrzebujesz spotkania – są. Jeśli potrzebujesz danych – statystyk, tabel, cyfr i liczb też je przygotują. Jeśli potrzebujesz efektów natychmiastowych możesz liczyć na to, że Twój projekt potraktują priorytetowo.

Jeśli jesteś właścicielem firmy możesz liczyć na to, że odważnie mówią jak jest co – umówmy się wymaga odwagi i podjęcia ryzyka. Są z Tobą w kontakcie na każdym etapie procesu – zbierają feedback, wyciągają wnioski.

Wspierają komunikację z kandydatem często uczestnicząc w końcowych etapach negocjacji.  I cieszą się razem z Tobą z osiągniętego celu. Lub są niestrudzeni i nie odpuszczają. Mocno polecam.

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami

Zapytania ofertowe:

kontakt@saleshr.pl

Telefon dla pracodawców:

+48 737 176 317

Napisz do nas

Pełna treść zgody.
Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PRIORITY SALE ul. Kazimierza Odnowiciela 14, 31-481 Kraków NIP: 7342730461 (Administrator danych), w celu marketingu bezpośredniego dotyczącego własnych usług i produktów. Obowiązek informacyjny zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016): informacje o przetwarzaniu przez nas danych, jak również o prawach osób, których dane dotyczą znajdują się w naszej Polityce Prywatności.