Osobiście miałem okazję współpracować z kilkoma dużymi, międzynarodowymi agencjami rekrutacyjnymi. Tym razem postawiliśmy na lokalną agencję która będzie znać specyfikę danego rynku. Otrzymałem olbrzymią dawkę informacji i wiedzy. Na kim się skupić, jakich ludzi najlepiej szukać, jak ich wynagradzać, motywować, jakie obecnie benefity są najbardziej atrakcyjne.

Przedstawiono nam też naszą konkurencję i pomysł na rekrutację, co świadczy o dobrym przygotowaniu jeszcze przed podjęciem decyzji o współpracy. Po zleceniu projektu po 11 dniach przedstawiono nam aż pięciu kandydatów, cztery osoby zostały zaproszonych na rozmowę, trzy zatrudniliśmy. Wszystkie pracują do dzisiaj.

Polecam współpracę z firmą SALES HR.

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami

Zapytania ofertowe:

kontakt@saleshr.pl

Telefon dla pracodawców:

+48 737 176 317

Napisz do nas

Pełna treść zgody.
Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PRIORITY SALE ul. Kazimierza Odnowiciela 14, 31-481 Kraków NIP: 7342730461 (Administrator danych), w celu marketingu bezpośredniego dotyczącego własnych usług i produktów. Obowiązek informacyjny zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016): informacje o przetwarzaniu przez nas danych, jak również o prawach osób, których dane dotyczą znajdują się w naszej Polityce Prywatności.