Na firmę Sales HR natknęłam się przez przypadek na jednej z grup HR szukając pomysłów na benefity dla swoich pracowników. Nie przypuszczałam jeszcze wtedy, że nasze drogi skrzyżują się niewiele później a współpraca zakończy SUKCESEM – ale to każdego kto miał przyjemność współpracować już z Sales HR nie powinno raczej dziwić.

Sektor mikroelektroniki który reprezentuję to branża dość niszowa a pracownicy na rynku nie wyrastają niestety jak grzyby po deszczu. Dotarcie do najlepszych kandydatów, z największym doświadczeniem, odpowiednimi kwalifikacjami i wiedzą wymaga doskonałej znajomości tematu, branży i niekonwencjonalnego podejścia do samego procesu. Taką koncepcję prezentuje Sales HR, dodając do tego pełny profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta. Rekrutacje typu „mission impossible” to „piece of cake” dla Panów z Sales HR. Polecam współpracę, trzymam kciuki za dalszy rozwój i będę wracać w potrzebie.

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami

Zapytania ofertowe:

kontakt@saleshr.pl

Telefon dla pracodawców:

+48 737 176 317

Napisz do nas

Pełna treść zgody.
Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PRIORITY SALE ul. Kazimierza Odnowiciela 14, 31-481 Kraków NIP: 7342730461 (Administrator danych), w celu marketingu bezpośredniego dotyczącego własnych usług i produktów. Obowiązek informacyjny zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016): informacje o przetwarzaniu przez nas danych, jak również o prawach osób, których dane dotyczą znajdują się w naszej Polityce Prywatności.