Czy da się zatrudnić doświadczonego kandydata w pięć dni?
Nasze doświadczenie udowadnia, że tak! Pokazuje też, jak ważne w rekrutacji jest pozostawanie w kontakcie z kandydatem. Jeden z naszych klientów zlecił nam pilną rekrutację na stanowisko starszego specjalisty z językiem francuskim. Pozycja wymagała kilkuletniego doświadczenia w obsłudze klienta.

Dzięki temu, że pozostajemy w kontakcie z naszymi kandydatami z różnych procesów, udało się znaleźć w naszej bazie osobę, która swoim profilem idealnie wpisywała się w projekt. Po przedstawieniu oferty, pani również wyraziła duże zainteresowanie stanowiskiem. To pozwoliło na przesłanie rekomendacji kandydatki w zaledwie trzy godziny po otrzymaniu zlecenia.

Dwa dni później pani była już po screenie z rekruterem wewnętrznym i zaproszeniem na rozmowę o pracę. Pierwotnie interview miało odbyć się w siedzibie firmy po około tygodniu – kandydatka mieszkała wówczas w innym mieście. Ostatecznie jednak zdecydowano, że warto przeprowadzić je w formie wideokonferencji. Dzięki temu po kolejnych dwóch dniach manager mógł podjąć decyzję o zatrudnieniu, a kandydatka podpisać ofertę.

Zobacz także

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami

Zapytania ofertowe:

kontakt@saleshr.pl

Telefon dla pracodawców:

+48 737 176 317

Napisz do nas

Pełna treść zgody.
Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PRIORITY SALE ul. Kazimierza Odnowiciela 14, 31-481 Kraków NIP: 7342730461 (Administrator danych), w celu marketingu bezpośredniego dotyczącego własnych usług i produktów. Obowiązek informacyjny zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016): informacje o przetwarzaniu przez nas danych, jak również o prawach osób, których dane dotyczą znajdują się w naszej Polityce Prywatności.