Czy da się zatrudnić doświadczonego kandydata w pięć dni?
Nasze doświadczenie udowadnia, że tak! Pokazuje też, jak ważne w rekrutacji jest pozostawanie w kontakcie z kandydatem. Jeden z naszych klientów zlecił nam pilną rekrutację na stanowisko starszego specjalisty z językiem francuskim. Pozycja wymagała kilkuletniego doświadczenia w obsłudze klienta.

Dzięki temu, że pozostajemy w kontakcie z naszymi kandydatami z różnych procesów, udało się znaleźć w naszej bazie osobę, która swoim profilem idealnie wpisywała się w projekt. Po przedstawieniu oferty, pani również wyraziła duże zainteresowanie stanowiskiem. To pozwoliło na przesłanie rekomendacji kandydatki w zaledwie trzy godziny po otrzymaniu zlecenia.

Dwa dni później pani była już po screenie z rekruterem wewnętrznym i zaproszeniem na rozmowę o pracę. Pierwotnie interview miało odbyć się w siedzibie firmy po około tygodniu – kandydatka mieszkała wówczas w innym mieście. Ostatecznie jednak zdecydowano, że warto przeprowadzić je w formie wideokonferencji. Dzięki temu po kolejnych dwóch dniach manager mógł podjąć decyzję o zatrudnieniu, a kandydatka podpisać ofertę.

Zobacz także

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami

Zapytania ofertowe:

kontakt@saleshr.pl

Telefon dla pracodawców:

+48 737 176 317

Napisz do nas