Klient poza doświadczeniem w księgowości u potencjalnego kandydata, wymagał także biegłej znajomości języka hiszpańskiego. Postanowiliśmy uderzyć dużą kampanią bezpośrednio w rynek hiszpański. Spośród wielu kandydatów, wyłoniła się jedna kandydatka, która przeszła pozytywnie przez wszystkie etapy rekrutacyjne i została zatrudniona.

Była bardzo podekscytowana przylotem do Polski, wizją relokacji do Krakowa i rozpoczęciem nowej przygody zawodowej. Niestety nikt nie mógł przewidzieć, że koronawirus wszystko pokrzyżuje. Kwarantanna, zamknięte granice, gospodarka stoi, brak pewności czy w ogóle kiedykolwiek wrócimy do normalności. Na szczęście nasz klient nie zrezygnował z naszej kandydatki. Czekała ona trzy miesiące na możliwość relokacji przy otwarciu granic i rozpoczęciu pracy.

Przez cały czas byliśmy z nią w kontakcie, zapewniając że nic się nie zmieniło. To dało jej poczucie bezpieczeństwa. Już od ponad miesiąca pracuje w jednej z krakowskich korporacji i poznaje uroki tego miasta.

Zobacz także

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami

Zapytania ofertowe:

kontakt@saleshr.pl

Telefon dla pracodawców:

+48 737 176 317

Napisz do nas

Pełna treść zgody.
Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PRIORITY SALE ul. Kazimierza Odnowiciela 14, 31-481 Kraków NIP: 7342730461 (Administrator danych), w celu marketingu bezpośredniego dotyczącego własnych usług i produktów. Obowiązek informacyjny zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016): informacje o przetwarzaniu przez nas danych, jak również o prawach osób, których dane dotyczą znajdują się w naszej Polityce Prywatności.