Elastyczność w stosunku do wykonywanej pracy i gotowość do relokacji od lat zaliczane są przez ekspertów do najbardziej pożądanych cech dobrego pracownika. Stwierdzenie to potwierdziło się podczas jednej z rekrutacji, którą mieliśmy przyjemność prowadzić. Wśród wielu kandydatów, na stanowisko z językiem francuskim zgłosił się do nas nietuzinkowy kandydat.

Okazało się, że to szwajcarski sportowiec reprezentujący barwy swojego kraju na międzynarodowych zawodach. Po kilkunastu latach kariery uznał, że warto poszukać nowej ścieżki zawodowej i postanowił zmienić kraj zamieszkania. Zależało mu, by przeprowadzić się do Krakowa, ponieważ posiada w okolicy kolegów, których poznał podczas sportowych konkursów zimowych organizowanych w Polsce, gdzie w Polsce jest to niemal sport narodowy.

Porozmawialiśmy z nim, szeroko opisaliśmy możliwości wynikające ze stanowiska które mieliśmy przyjemność rekrutować. Nasz klient był otwarty na osoby bez doświadczenia, ale za to z kompetencjami językowymi, silną motywacją i chęcią do rozwoju. Dlatego też mogliśmy zarekomendować kandydata do firmy. Pan świetnie zaprezentował się na każdym etapie procesu rekrutacyjnego i został zatrudniony w jednej z krakowskich korporacji. Swoim charakterem szybko zjednał sobie sympatię całego zespołu. Pracuje do dziś.

Zobacz także

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami

Zapytania ofertowe:

kontakt@saleshr.pl

Telefon dla pracodawców:

+48 737 176 317

Napisz do nas

Pełna treść zgody.
Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PRIORITY SALE ul. Kazimierza Odnowiciela 14, 31-481 Kraków NIP: 7342730461 (Administrator danych), w celu marketingu bezpośredniego dotyczącego własnych usług i produktów. Obowiązek informacyjny zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016): informacje o przetwarzaniu przez nas danych, jak również o prawach osób, których dane dotyczą znajdują się w naszej Polityce Prywatności.