Początkiem roku 2019 dla jednego z naszych klientów, firmy zajmującej się tworzeniem systemów IT, poszukiwaliśmy pracownika na stanowisko specjalisty ds. doradztwa biznesowego. Nasz klient był otwarty na różne propozycje, zależało mu jedynie na pracowniku, który jest zmotywowany i ambitny, wiedział że taką osobę będzie w stanie nauczyć wszystkiego od początku.

Mieliśmy wielu potencjalnie adekwatnych kandydatów na to stanowisko, ale naszą szczególną uwagę zwróciło CV młodej i bardzo pracowitej studentki, która dotąd podejmowała jedynie dorywcze prace związane z utrzymaniem czystości, ponieważ nie była w stanie pogodzić nauki z pracą biurową na pełen etat. Co ją wyróżniało? Przede wszystkim motywacja, chęć rozwoju i nauki, ale co najważniejsze otwartość, determinacja i skoncentrowanie na cel.

Po przesłaniu klientowi rekomendacji on również dostrzegł w niej ogromny potencjał, a kandydatka otrzymała propozycje pracy. Jesteśmy bardzo dumni z tej historii, ponieważ wiemy, że dzięki tej szansie młoda studentka poczyniła ogromny krok na przód w rozwoju swojej kariery zawodowej. Dziś odnosi sukcesy jako Business Development Managerka.

Zobacz także

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami

Zapytania ofertowe:

kontakt@saleshr.pl

Telefon dla pracodawców:

+48 737 176 317

Napisz do nas

Pełna treść zgody.
Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PRIORITY SALE ul. Kazimierza Odnowiciela 14, 31-481 Kraków NIP: 7342730461 (Administrator danych), w celu marketingu bezpośredniego dotyczącego własnych usług i produktów. Obowiązek informacyjny zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016): informacje o przetwarzaniu przez nas danych, jak również o prawach osób, których dane dotyczą znajdują się w naszej Polityce Prywatności.