Nasz klient zlecił nam poszukiwanie osoby na stanowisko Dyrektora Sprzedaży.
Branża w której działał jest bardzo niszowa – w Polsce działały trzy tego typu firmy w tym jedna była liderem. Pracowała tam osoba która świetnie znała rynek i obracała się w środowisku, w którym klient planował spore inwestycje.

Ponieważ dotarcie do niej było trudne, poprzez naszą sieć kontaktów i znajomości dotarliśmy do osoby która znała docelowego kandydata. Przygotowaliśmy się do tej rozmowy, kandydat z początku oponował ale ostatecznie wyraził zainteresowanie. Pośredniczyliśmy w licznych negocjacjach na linii przyszły pracodawca-pracownik. Cały proces miał wysoki stopień poufności. Ostatecznie, po dwóch miesiącach rozmów, została podpisana umowa. W tym momencie dzięki dołączeniu na pokład tej osoby, firma dynamicznie rozpoczęła rekrutację na inne stanowiska i wyrasta na lidera w swojej branży w Europie.

Zobacz także

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami

Zapytania ofertowe:

kontakt@saleshr.pl

Telefon dla pracodawców:

+48 737 176 317

Napisz do nas

Pełna treść zgody.
Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PRIORITY SALE ul. Kazimierza Odnowiciela 14, 31-481 Kraków NIP: 7342730461 (Administrator danych), w celu marketingu bezpośredniego dotyczącego własnych usług i produktów. Obowiązek informacyjny zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016): informacje o przetwarzaniu przez nas danych, jak również o prawach osób, których dane dotyczą znajdują się w naszej Polityce Prywatności.